• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

MARVEL's Spider-Man Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

MARVEL's Spider-Man Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Mūsų naujas presuotų rinkinys suteikia tau paprastą būdą paversti tavo vaikų žaidimų aikštelę į MARVELs Spider-Man įkvepiantį nuotykių pasaulį.

... rodyti daugiau
Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 08/07/24 - 12/07/24
Šis gaminys bus siunčiamas siuntų tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

MARVEL's Spider-Man Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Apie MARVEL's Spider-Man Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Ar jūsų vaikai pilni entuziazmo dėl MARVEL's Spider-Man ir jo įkvepiančių herojiškų poelgių? Tada mūsų naujoviškas presuotų rinkinys siūlo paprastą būdą paversti jūsų vaikų žaidimų aikštelę į Spider-Man nuotykių pasaulį. Su vaikų mėgstamiausiu herojumi ir detaliais elementais iš Spider-Man visatos, ši planė žada begalines linksmybes. Ar tai būtų dekoratyvinė girlianda ar įtraukiantis žaidimas su kauliukais, tiesiog iškirpkite šiuos elementus ir pritvirtinkite juos prie savo vaikų žaidimų aikštelės, suteikiant jai naują, įdomų įvaizdį.

Patarimas: Mūsų presuotų rinkinys tinka ne tik lauko erdvei. Atnešk stebuklą ir į vidaus erdvę, pakeisdama elementus pagal savo norus. Pavyzdžiui, pavertk girliandą į žavingą dekoratyvinį elementą vaikų kambariui arba į akį traukiantį akcentą kitai gimtadienio šventei.

SVARBU: Šis presuotų rinkinys tinka šioms vaikų žaidimų aikštelėms iš mūsų "Flyer" serijos:

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU627002

Pristatymo apimtis

  • Oro sąlygoms atsparus dengtas PVC tentas 650 g/m²
  • Dvipusės lipnios juostelės
  • Virvė
  • Visi reikalingi varžtai ir poveržlės
  • Išsami montavimo instrukcija, kad būtų lengva surinkti

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...