• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Sūpynių sėdynės

Ar jau radote Wickey medinį sūpynių rėmą arba tinkamą vaikų žaidimų aikštelę su dvivietėmis sūpynėmis? Tuomet dabar trūksta tik tinkamų priedų. Wickey sūpynių prieduose rasite įvairaus amžiaus vaikams tinkamų sūpynių sėdynių: kūdikių sūpynių lauko, sūpynių vaikams ir gimnastikos įrangos. Jei turite kelis vaikus, galite pakabinti skirtingas sūpynių sėdynes pagal jų individualius pageidavimus. Wickey rasite sūpynes, skirtas ne daugiau nei keturiems vaikams.

Su aukštos kokybės sūpynių priedais sūpynės Jūsų sode bus tikra puošmena. Nesvarbu, ar pasirinksite įžūlias sūpynes-padangą, spalvingas fantazijos sūpuokles, ar klasikinį sūpynių rėmo ir supynių sėdynės iš medžio derinį – Wickey sūpynių priedų kokybė pastebima ir vizualiai.

Mažiesiems skirtos kūdikių sūpynės lauko

Kūdikiams supimasis yra ypatinga pramoga. Judėjimas ir grynas oras suteikia vaikui daug džiaugsmo. Todėl svarbu, kad vaikai sūpynėse sėdėtų saugiai ir stabiliai. Rinkdamiesi kūdikiui tinkamą sūpynių sėdynę, galite pasikliauti savo skoniu. Visos Wickey kūdikių sūpynės lauko pasižymi reikiamu saugumu ir maksimaliu patogumu. Pavyzdžiui, medinės kūdikių sūpynės yra nuostabiai minkštos ir yra natūralaus medžio išvaizdos. Ypač populiarios reguliuojamos Wickey kūdikių sūpynės lauko. Jas galima reguliuoti pagal vaiko augimą, kol kūdikių lauko sūpynės taps mažiems vaikams skirtomis sūpynėmis.

Sūpynės vaikams ir tinklinės sūpynės

Vaikams nuo 3 metų tampa tikrai įdomu, nes Wickey siūlo įvairių variantų sūpynes vaikams. Kas labiausiai patinka Jūsų vaikui? Pasirinkite plastikines sūpynes-diską arba supkite mažuosius nuotykių ieškotojus spalvingame fantazijų pasaulyje su Wickey sūpynėmis-arkliuku ar beždžionių sūpynėmis – pasirinkite patys. Didelėse tinklinėse sūpynėse ne tik yra vietos keliems vaikams, bet netgi galima drąsiai suptis gulint ir stovint! Wickey tinklines sūpynes lengva pakabinti, jų skersmuo gali būti nuo 60 cm iki 120 cm. Neišskiriami broliai ir seserys bei geriausi draugai kartu supsis jaukiose sūpynėse-gondoloje, o sportiškos laipiojančios beždžionėlės ypač džiaugsis gimnastikos įranga, pavyzdžiui, gimnastikos žiedais arba trapecijomis. Taip pat rasite medinių sūpynių vaikams, skirtų vidaus ir lauko patalpoms. Wickey sūpynių sėdynių pasirinkimas toks pat įvairus, kaip ir vaikų charakteriai..

Dviguba sūpynių sėdynė arba sūpynės-gondola

Jei Jūsų vaikai mėgsta aukštį ir Jiems patinka tiesiog suptis, sūpynės-gondola jiems visiškai tinka. Mažieji pilotai gali sėdėti vienas priešais kitą ant sūpynių vaikams ir palaikyti vienas kitą. Sūpynių-gondolos metalas pagamintas iš milteliniu būdu dažyto metalo, o suoliukai – iš aukštos kokybės medžio arba plastiko. Jei norite sužinoti daugiau dvivietes sūpynes, taip pat apžiūrėkite mūsų unikalias mega sūpynes arba Wickey sūpynes-padangą!

Sūpynių sėdynės viešoms žaidimų aikštelėms

Wickey taip pat siūlo daugybę išradingų kūdikiams ir vaikams skirtų sūpynių sėdynių, tinklinių sūpynių ir gimnastikos įrangos viešam naudojimui. Viešojo naudojimo sūpynių priedai atitinka Europos žaidimų aikštelių standartą EN 1176, todėl puikiai tinka naudoti mokyklose, vaikų darželiuose ir viešose žaidimų aikštelėse. Wickey Sūpynių sėdynės viešoms erdvėms pasižymi ypatingu atsparumu atmosferos poveikiui ir vandalizmui. Sūpynių kabliai ir jungtys taip pat patikrinti bei užtikrina stabilumą bei saugumą net ir naudojant itin intensyviai.

Sūpynių sėdynės tvirtinimas

Sūpynių rėmas surinktas, dabar trūksta tik sūpynių sėdynės, kad būtų galima jomis džiaugtis. Vos keliais paprastais veiksmais ant Wickey sūpynių galite pritvirtinti pasirinktą sėdynę. Atsižvelgiant į sūpynių sėdynės modelį, galima rinktis sūpynių laikiklį su karabinu arba sūpynių kablį. Prie atraminės sijos tvirtinamas sūpynių laikiklis. Sūpynių kablys tvirtinamas sijoje išgręžus skylę.

Nesvarbu, ar tai būtų paprastas sūpynių rėmas, sūpynės su čiuožykla, ar kompleksinė vaikų žaidimų aikštelė : Wickey turi daugybę galimybių individualiai suprojektuoti įdomią nuotykių žaidimų aikštelę Jūsų vaikui.

Mūsų patarimas: norint užtikrinti reikiamą saugumą ypač audringų nuotykių mėgėjams, jei žemės yra kieta, rekomenduojame aplink sūpynes ir žaidimų aikštelę pakloti kilimėlius nuo kritimo.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right