• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Wickey sodo vaikų žaidimų aikštelė

Nuosava Wickey vaikų žaidimų aikštelė sode garantuotai bus geriausia dovana Jūsų vaikui. Nesvarbu, ar tai būtų jaukus žaidimų namelis ant polių, ar sportinės karstyklės vaikams su laipiojimo sienele, ar klasikinė vaikų žaidimų aikštelė su čiuožykla su čiuožykla ir sūpynėmis – pasirinkimas toks pat įvairus, kaip ir vaikų norai. Priešingai nei plastikinė vaikų žaidimų aikštelė, medinė vaikų žaidimų aikštelė turi daug individualaus dizaino privalumų. Mūsų pačių pastatomas karstykles su smėlio dėže galima įsigyti įvairių dydžių ir už skirtingą kainą. Kiekvienas, norintis įsigyti karstykles, bus ypač patenkintas mūsų išradingu dizainu. Mūsų Wickey internetinėje parduotuvėje rasite pilių, laivų ar medinių namelių pavidalo vaikų žaidimų aikštelių. Taip pat galite rinktis kompaktiškas ir dideles vaikų žaidimų aikšteles arba karstykles su nameliu. Atsižvelgiant į turimą vietą ir savo vaiko poreikius. Wickey rasite tobulas karstykles savo sodui.

Medinės karstyklės ir medinės vaikų žaidimų aikštelės

Wickey užtikrina aukščiausią kokybę: medinių karstyklių ir vaikų žaidimų aikštelių gamyba yra profesionaliai prižiūrima, o prieš išsiunčiant atliekama kruopšti kokybės kontrolė. Gavę savo užsakymą ir prieš pradėdami jį montuoti, patikrinkite, ar savo užsakymo komplektaciją. Geriausia tai daryti iš karto po pristatymo. Jei vis dar turite klausimų, visus atsakymus apie mūsų medieną galite rasti DUK puslapiuose. Dėl nesudėtingos konstrukcijos projektas „Surenkama vaikų žaidimų aikštelė“ tampa labai sėkmingas visai šeimai!

Kartą sumontavus, vaikai karstyklėmis džiaugsis daugelį metų. Kadangi jos pagamintos iš impregnuoto medžio masyvo ir todėl yra ypač tvirtos, karstyklės gali atlaikyti bet kokį vėją ir orą lauke. Tvirtos sijos leidžia keliems vaikams žaisti ir suptis vienu metu, pavyzdžiui, vaikų gimtadienio vakarėlyje ar kepant kepsnius ant laužo. Nesvarbu, ar tai būtų indėnai, ar princesės – Wickey vaikų žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir dvivietės sūpynės puikiai tiks kiekvienam žaidimui su kaimynų vaikais ar savo pačių broliais ir seserimis. Norėdami sode pritvirtinti vaikų žaidimų aikštelę, rinkitės antžeminį, pagrindo arba kampinį inkarą. Be to, aplink medinę žaidimų aikštelę sode taip pat galima kloti kilimėlius nuo kritimo. Tai užtikrina papildomą saugumą, ypač karstyklėse su sūpynėmis ar čiuožykla.

Žinoma, gamindami taip pat galvojame apie aplinką. Tiek didelėms, tiek mažoms karstyklėms gaminti naudojame eglės ir pušies medieną iš Rytų ir Vidurio Europos, kuri gaunama tvariai tvarkant miškus. Tanalith E 3475 impregnavimas slėgiu, kuris įspaudžiamas į medieną su vandeniu, užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą. Todėl dažyti ir lakuoti vaikų žaidimų aikštelės ar namelio ant polių nebūtina.

Didelis pasirinkimas: vaikų žaidimų aikštelės su čiuožykla

Palyginti su plastikinėmis karstyklėmis, mūsų medines vaikų žaidimų aikšteles galima lengvai išplėsti bei pritaikyti prie vaikų poreikių ir norų. Wickey rasite didžiulį puikių vaikų žaidimų aikštelių su sūpynėmis pasirinkimą, tinkančių bet kokiai lauko erdvei, nesvarbu, ar ji būtų didelė, ar kompaktiška: erdviuose soduose galite įrengti visą žaidimų aikštelę su nuosavu žaidimų nameliu savo vaikams . Mažieji gali patogiai įsitaisyti žaidimų namelyje ant polių arba namelyje ant medžio. Kiekviena vaikų žaidimų aikštelė su sūpynėmis skatina vaiko koordinaciją ir judrumą. Wickey vaikų žaidimo aikštelės su čiuožykla ir sūpynėmis skirtos vaikams nuo 3 metų. Mergaitėms ir berniukams patiks leistis žemyn nuo mūsų įvairių vaikų žaidimų aikštelių, kurių platformų aukštis nuo 90 iki 120 cm, ir kuo dažniau naudotis sūpynėmis. Vyresniems vaikams patiks lakstyti ir laipioti vaikų žaidimų aikštelėse, kurių platformų aukštis yra nuo 150 cm iki 210 cm.

Medinių vaikų žaidimų aikštelių priedai

Nesvarbu, ar renkatės medinę vaikų žaidimų aikštelę, ar vaikų žaidimų namelį: Wickey siūlo platų aukštos kokybės priedų asortimentą, skirtą išplėsti ir patirti naujų nuotykių. Įrenkite karstykles su sūpynėmis arba dvivietėmis sūpynėmis su įvairiomis sūpynių sėdynėmis ir kitais priedais: nuo lauko kūdikių sūpynių ir tinklinių sūpynių iki laipiojimo sienelių ir laipiojimo tinklo, taip pat sportinių priedų, pavyzdžiui, krepšinio lanko ir trapecijos. Yra daugybė pritaikymo galimybių, kad karstyklės Jūsų sode būtų unikalios. Beje, vaikų žaidimų aikštelė be čiuožyklos ar be sūpynių arba karstyklės tik su smėlio dėže tikrai tinka bet kuriame sode.

Jei susidomėjote ir norite įsigyti vaikų žaidimų aikštelę, Wickey internetinėje parduotuvėje visus metus rasite įdomių nuolaidų. Įsigykite nebrangiai, pavyzdžiui, sūpynių rėmą arba per išpardavimą atpigintas karstykles.

Mūsų patarimas: nors vaikų žaidimų aikštelės surinkimas nereikalauja profesionalaus meistriškumo, rekomenduojame, kad ją surinktų du žmonės.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right