Sutaupykite mūsų SPRING SALE

Vaikų žaidimų aikštelės „Disney“ stiliuje

Savo Wickey vaikų žaidimų aikštelę sode, sukurta unikaliame „Disney“ dizaine, taps geriausia dovana tavo vaikui. Sportinės laipiojimo karstyklės vaikams su „Disney“ personažais, Mikės Pūkuotuko žaidimų namelis arba klasikinė ikštelė su Žmogumi-voru – tavo vaikai gali rinktis iš įvairių modelių su jų mėgstamais herojais, atitinkančiais jų mėgstamiausius „Disney“ suvenyrus. Mūsų karstyklės vaikams su smėlio dėže prieinami įvairių dydžių ir kainų kategorijose. Tie, kurie nori pirkti „Disney“ produktus, su mūsų išskirtiniais modeliais turi pasirinkimą tarp keturių nuotykių pasaulių. Mūsų Wickey internetinėje parduotuvėje rasite tobulą Mikės Pūkuotuko vaikų žaidimų aikštelę, Liūto karaliaus produktus arba modelius iš Ledo karalienės ir Žmogaus-voro vaikams. Be to, galite rinktis tarp kompaktiškų ir didelių vaikų žaidimų aikštelių arba laipiojimo bokštų, atsižvelgdami į jūsų mažųjų „Disney“ gerbėjų poreikius ir turimą vietą.

Medinės karstyklės ir vaikų žaidimų aikštelės atgaivina herojus

Ypač svarbi mūsų produktų medienos kokybė. Todėl medinių karstyklių ir vaikų žaidimų aikštelių gamyba „Disney“ dizaino stiliumi yra profesionaliai kontroliuojama. Mūsų aukštos kokybės spausdinta brezento dekoravimas atgaivina mėgstamiausius personažus – nesvarbu, ar tai vaikams didžiausias herojus Mikė Pūkuotukas, ar Ana ir Elsa iš „Frozen“. Kai tik pastatysite vaikų žaidimų aikštelę „Disney“ stiliumi, jūsų vaikams bus užtikrinta ilgametė žaidimo linksmybė. Karstyklės pagamintos iš impregnuoto masyvaus medžio, kuris daro jas ypač tvirtas ir leidžia atlaikyti visus lauko oro sąlygas. Stabilūs sijos leidžia keliems vaikams žaisti tuo pačiu metu, kas yra idealu vaikų gimtadieniams ar sodo šventėms. Nesvarbu, ar vaikai su Elzos magija užburs sodą, ar žais su savo „Spider-Man“ žaislais ant karstyklių – Wickey vaikų žaidimų aikštelė su smėlio dėže puikiai tinka į bet kuriuos žaidimus. Įvairios galimybės tvirtinti vaikų žaidimų aikštelę sode, pavyzdžiui, antžeminis inkaras, pagrindo inkaras ar kampiniai inkarai. Apsauginiai kilimėliai sode aplink medinę vaikų žaidimų aikštelę suteikia papildomą saugumą, ypač karstyklėms su sūpynėmis ar čiuožykla.

Ilgalaikis žaidimo džiaugsmas su Wickey medinėmis vaikų žaidimų aikštelėmis

Žinoma, mes taip pat atsižvelgiame į aplinką gamydami savo produktus. Tiek didesnėms, tiek mažesnėms karstyklėms mes tiekiame eglės ir pušies medieną iš Rytų ir Vidurio Europos, kuri kilusi iš tvarios miškininkystės. Slėgiu impregnuota mediena užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą, nes ji įspaudžiama į medieną su vandeniu. Todėl nereikia dažyti ar lakuoti stelzenhaus ar vaikų žaidimų aikštelę „Disney“ dizaino stiliumi.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right