• Made in Germany
 • 10 metų garantija¹
 • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
 • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Populiarios kategorijos

Medinės sūpynės

Nuosavos sūpynės sode – taip išsipildo karščiausios vaikų svajonės. Su Wickey medinėmis sūpynėmis galite suteikti savo vaikui daug džiaugsmo. Sūpynės vaikams kartu su broliais ir seserimis ar draugais yra puiki pramoga įvairaus amžiaus mergaitėms ir berniukams. Atraskite medinių sūpynių privalumus, palyginti su metaliniu sūpynių rėmu.

Mediniai sūpynių rėmai ir sūpynių karkasai

Geriausias Wickey medinių sūpynių rėmo bruožas – individualaus dizaino ir išplėtimo galimybė. Dėl įvairių surinkimo galimybių Jūsų šeima Wickey sodo sūpynėmis vaikams džiaugsis daugelį metų. Ilgainiui kūdikių lauko sūpynes galima pakeisti sūpynių sėdyne vaikams nuo 3 metų. Kai vaikai taps didesni ir drąsesni, sūpynes galima papildyti, pavyzdžiui, gimnastikos įranga, arba galite tiesiogiai įsigyti sūpynes su čiuožykla. Žinoma, sūpynėse gali suptis ir daugiau nei du vaikai: didelėse tinklinėse sūpynėse arba jaukiose dvivietėse sūpynėse gali suptis ir broliai bei seserys.

Palyginti su metalinėmis sūpynėmis, iš medžio pagamintas sūpynių rėmas ne tik įtikina savo natūralia išvaizda, bet ir dėl tvirtų sijų užtikrina reikiamą sūpynių saugumą ir kokybę. Naudojant inkarus, kurie įbetonuojami į sodo žemę, užtikrinamas stabilumas net aukščiausiose sūpynėse ar sūpynėse su nuolydžiu. Naudodamiesi nesudėtingomis montavimo instrukcijomis, lauko sūpynes greitai sumontuosite. Prie medinių sūpynių pasirinkite derančią sėdynę, kurią lengva pritvirtinti sūpynių laikikliais. Supimosi linksmybės jau prasideda!

Sodo sūpynės vaikams

Wickey rasite tinkamą žaidimų įrangą savo lauko erdvei. Rinkitės kompaktiškus arba didelius karkasus. Mažesnės sodo sūpynės sukurtos taip, kad tiktų bet kokiame sode. Taip vienerios sūpynės suteikia daug džiaugsmo nedidelėje erdvėje. Jei yra daug vietos, pasirinktinai galite įrengti sūpynes su laipiojimo sienele ir platforma: šiame Wickey sūpynių rėme vaikus džiugina dvivietės sūpynės, banguota čiuožyklė čiuožyklė ir laipiojimo kopėčios. Dėl tvirtų 7x7 cm atraminių stulpų ir 9x9 cm sūpynių skersinių garantuojamas saugus supimosi malonumas. Įdomus variantas – medinės sūpynės vaikams su papildomu laipiojimo tinklu. Jei norite įsigyti sūpynes, nuolat stebėkite mūsų Wickey išpardavimą ir ieškokite puikių sūpynių su rėmu arba vaikų žaidimų aikštelės. Sodo vaikų žaidimų aikštelės.

Nesvarbu, kokią sodo žaidimų įrangą pasirinksite, judėjimas gryname ore prisideda prie sveikos vaiko raidos. Broliai ir seserys bei draugai kartu mokosi išlaikyti pusiausvyrą ant sūpynių, taip pat ugdoma drąsa ir komandinė dvasia. Jei oras nelepina, mažieji greitai sušils bėgiodami aplink. Dėl įbetonuotų apsauginių inkarų ir išklotų kilimėlių nuo kritimo žaidžiant nieko negali nutikti.

Sukurkite ir išplėskite Wickey sūpynes patys

Wickey sodo sūpynės lydės Jūsų vaiką daugybę metų. Galite patys pasistatyti sūpynių komplektą ir vėliau jį išplėsti pagal savo pageidavimus. Sūpynių sėdynes galima patogiai pritaikyti pagal šeimos narių amžių ir individualius poreikius. Patiems mažiausiems sūpynių prieduose rasite kūdikiams skirtų reguliuojamų sūpynių. Kadangi mažyliai greitai auga, Wickey sūpynes mažiems vaikams galima lengvai pritaikyti jų dydžiui ir gebėjimams. Vaikams nuo 3 metų galima sumontuoti sūpynių sėdynę. Nesvarbu, ar tai būtų dvivietės, ar vienvietės sūpynės, Wickey Jums siūlo didelį nebrangių ir aukštos kokybės sūpynių sėdynių pasirinkimą: ar tai bus klasikinė sūpynės lenta, tinklinės sūpynės , sūpynės-padanga, o gal akrobatinės sūpynės-diskas? Jei ant vienų sūpynių nori suptis keli vaikai, tinka didelės tinklinės sūpynės arba sūpynės-gondola, ant kurių gali suptis ir sėdi vienas priešais kitą du vaikai. Ypač aktyvūs vaikai džiaugsis sportišku priedu. Tai reiškia, kad vieną iš dviejų sūpynių galima lengvai pakeisti trapecija arba mediniais gimnastikos žiedais. Būkite kūrybingi ir patys suprojektuokite medines sūpynes pagal individualius savo vaiko pageidavimus.

Ar jau žinojote? Mūsų Wickey internetinėje parduotuvėje galite ne tik nusipirkti sūpynes, bet ir rasti tinkamų sūpynių priedų, kurie užtikrina saugumą, kokybę ir garantuoja smagų supimąsi. Tai ne tik universalios sūpynių sėdynės ir gimnastikos įranga, bet ir platus sūpynių laikiklių, sūpynių jungčių, sūpynių kablių, antžeminių inkarų ir kilimėlių nuo kritimo pasirinkimas. Sodo sūpynių karkasą galima lengvai papildyti smėlio dėže , čiuožykla, žaidimų nameliu ar net visa vaikų žaidimų aikštele. Sukurkite nuotykių kupiną žaidimų aikštelę savo vaikams ir džiaukitės jų šviesiomis akimis bei laimingu juoku. Susidomėkite mūsų unikaliomis Wickey sūpynėmis internetu dabar.

FAQ

 • Kokios sūpynės geriausiai tinka sodui?

  Tinkamas sūpynes rinkitės tokias, kokios tiktų pagal vaiko amžių, turimą vietą ir biudžetą. Populiarios yra pavienės arba dvigubos sūpynės, lizdinės sūpynės arba sūpynės su čiuožykla ar laipiojimo sienele. Svarbus saugumas ir kokybė, todėl atsižvelkite į įvertinimus ir rekomendacijas.

 • Kaip sumontuoti sūpynes?

  Čia pateikiamos bendrosios rekomendacijos, kaip sumontuoti sūpynes: 1. Atidžiai perskaitykite instrukciją 3. Išardykite visas pateiktas dalis ir patikrinkite jas pagal instrukciją 3. Pradėkite montuodami sūpynių rėmą 4. Uždėkite sūpynių sėdynę ir sūpynių priedus

 • Koks pagrindas tinka sūpynėms?

  Tinkamas pagrindas turi kuo geriau sugerti kritimo jėgą. Tai gali būti, pvz., žolė, smėlis, medžio žievės pakratai ar kilimėliu nuo kritimo padengtas paviršius.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right