• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Čiuožyklos privačiam ir viešajam naudojimui

Nesvarbu, ar didelis, ar mažas, čiuožimas yra puiki pramoga kiekvienam vaikui! Paprasčiausiai užlipkite į viršų ir pradėkite smagiai čiuožti – su draugais arba su mėgstamu pliušiniu gyvūnu. Wickey internetinėje parduotuvėje savo vaikų žaidimų aikštelę papildysite marga sodo čiuožykle. Šių vaikų žaidimų aikštelės priedų Jūsų vaikai nebenorės atsisakyti.

Vaikų čiuožyklės

Užlipkite ant vaikų žaidimų aikštelės, nusileiskite nuo čiuožyklos ir sustokite smėlio dėžėje, kol žaidimas prasidės iš naujo. Vaikų mėgstamam žaidimui Wickey siūlo skirtingo ilgio vaikiškas čiuožykles, atitinkančias vaikų žaidimų aikštelių platformų aukštį. Galite rinktis iš įvairių tiek privačių sodo, tiek ir viešųjų čiuožyklių modelių. Pasirinkite savo vaikui tinkamiausios spalvos čiuožyklą, kuri optimaliai derėtų prie Jūsų karstyklės priedų. Nesvarbu, ar norite pasistatyti sūpynes su čiuožykla ar jau esate išdidus Wickey vaikų žaidimų aikštelės savininkas – mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai rasite tobulą pristatomą čiuožyklę savo vaikui.

Įvairi žaidimų įranga ir vaikiškos lovos su čiuožykle

Kad Jūsų herojai galėtų įdomiai žaisti, Wickey siūlo įvairius medinius gaminius su vaikiška čiuožykle. Nuo sodo žaidimų įrangos iki vaikiškų lovų – čiuožykla gali puikiai papildyti daugybę patirčių. Pavyzdžiui, Wickey banguota čiuožyklė tiek mūsų vaikų žaidimų aikštelėms, tiek ir mūsų įspūdingomis aukštomis bei dviaukštėmis lovomis. Apžiūrėkite skirtingus modelius ir pasirinkite mėgstamiausią. Kai kurios vaikiškos lovos pristatomos tiesiogiai kaip aukšta lova su čiuožykle. Jūsų vaikų veidai tikrai švytės iš džiaugsmo. Mūsų mediniai nameliai, žaidimų nameliai ant polių ir žaidimų nameliai su čiuožykla taip pat yra neabejotinas kiekvieno sodo akcentas vaikams. Su visais gaminiais nuotykių ieškotojams garantuojamas smagus šliuožimas!

Viešosios čiuožyklės

Jei norite įsigyti vaikų žaidimų aikštelę su čiuožykla viešajai žaidimų aikštelei, mokyklai, vaikų darželiui ar stovyklavietei, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Wickey internetinėje parduotuvėje rasite daugybę ypač gražių vaikiškų čiuožyklių modelių, kuriais galite praplėsti karstykles vaikams. Spalvingos HDPE čiuožyklos ir ypač tvirti nerūdijančio plieno modeliai yra sertifikuoti viešajam naudojimui, todėl optimaliai pritaikyti dažnam naudojimui.

Saugiai žaiskite žaidimų aikštelėje: visos mūsų viešai montuojamos pristatomos čiuožyklės yra išbandytos ir sertifikuotos pagal ES standartus EN 1176-1 ir EN 1176-3.

Mūsų patarimas: Wickey siūlo ne tik įvairius viešosioms erdvėms skirtus kalnelius, bet ir kitus gaminius, atitinkančius EN 1176 sertifikatą: nuo sūpynių sėdynių ir priedų iki puikių spyruoklinių sūpynių. Spustelėkite mūsų kategoriją „Viešoji žaidimų aikštelė“ ir pasisemkite įkvėpimo iš kitų mūsų gaminių.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right