• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Disney's Mikė Pūkuotukas ir Draugai Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Disney's Mikė Pūkuotukas ir Draugai Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Šis presuotų rinkinys siūlo paprastą sprendimą, kaip paversti jūsų vaikų žaidimų aikštelę į įtraukiantį žaidimų plotą, kuris įkvėptas "Disney‘s Mikė Pūkuotukas ir Draugai".

... rodyti daugiau
Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 08/07/24 - 12/07/24
Šis gaminys bus siunčiamas siuntų tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

Disney's Mikė Pūkuotukas ir Draugai Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Apie Disney's Mikė Pūkuotukas ir Draugai Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Ar jūsų vaikai yra dideli "Disney‘s Mikė Pūkuotukas ir Draugai" gerbėjai ir nori patirti daugiau nuotykių su Mikė, Mini, Gufiu ir jų draugais? Tada mūsų naujausias presuotų rinkinys siūlo paprastą būdą paversti jūsų vaikų žaidimų aikštelę į „Disney“ įkvėptą žaidimų zoną pilną linksmybių. Dekoracijų elementai su populiariais personažais ir detalizuotais motyvais iš Mikės ir jo draugų gyvybingo pasaulio gali būti lengvai iškirpti ir pritvirtinti prie jūsų vaikų žaidimų aikštelės. Ar tai būtų kerinti girlianda ar pridedamas kauliukų žaidimas - šie nuimami elementai leidžia lengvai transformuoti vaikų žaidimų aikštelę.

Patarimas: Mūsų presuotų rinkinys tinka ne tik lauko erdvei. Atnešk stebuklą ir į vidaus erdvę, pakeisdama elementus pagal savo norus. Pavyzdžiui, pavertk girliandą į žavingą dekoratyvinį elementą vaikų kambariui arba į akį traukiantį akcentą kitai gimtadienio šventei.

SVARBU: Šis presuotų rinkinys tinka šioms vaikų žaidimų aikštelėms iš mūsų "Flyer" serijos:

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU627001

Pristatymo apimtis

  • Oro sąlygoms atsparus dengtas PVC tentas 650 g/m²
  • Dvipusės lipnios juostelės
  • Virvė
  • Visi reikalingi varžtai ir poveržlės
  • Išsami montavimo instrukcija, kad būtų lengva surinkti

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...