• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Įsigykite žaidimų įrangą pigiai internetu

Mūsų Wickey parduotuvėje rasite daug įvairios vaikų žaidimų įrangos. Laisvalaikiu naršykite ir ieškokite geriausių pasiūlymų. Nesvarbu, ar tai būtų vaikiška lova, ar vaikų žaidimų aikštelė – kiekvienas ras kažką sau!

Mums rūpi, kad Jūsų vaikai patirtų nuotykių ir smagių žaidimų. Nes visi mažieji herojai yra savo fantazijų pasaulio veikėjai. Mūsų unikalūs gaminiai skatina judėjimą gryname ore ir kūrybiškumą.

Ištisus metus Wickey rasite sodo žaidimų įrangos, pavyzdžiui, sūpynių ir medinių smėlio dėžių puikiomis akcinėmis kainomis. Ir visa tai pasižymi aukšta Wickey kokybe: visi pasiūlymai (nuo vaikų žaidimų aikštelės priedų iki žaidimų namelių ant polių su čiuožykla) pagaminti iš kokybiškos medienos, ilgaamžiškai impregnuotos slėgiu. Dėl ryškių spalvų ir žaismingų detalių sodas ir vaikų kambarys virsta užburiančiu žaidimų rojumi. Paspauskite ant mūsų pigių pasiūlymų ir raskite mėgstamiausią iš visų atpigintų vaikų žaidimų aikštelių. Garantuojame, kad Jūsų vaikų akys nušvis.

Mūsų vaikų žaidimų aikštelės: gera kaina ir kartu aukšta kokybė.

Turint nuosavą vaikų žaidimų aikštelę sode, galima žaisti lauke ir varžytis su draugais – už prieinamą kainą. Šiam tikslui Wickey reguliariai siūlo nuolaidų savaites. Atraskite kūrybiškas vaikų žaidimų aikšteles, kurios Vokietijoje gaminamos itin kruopščiai: kiekviena šeima ras sau tinkamą pasiūlymą – nuo karstyklių vaikams su dviem sūpynėmis ir smėlio dėžė iki medinių namelių su čiuožykla. Mūsų medinės vaikų žaidimų aikštelės su platformomis nuo 90 cm iki 210 cm tinka įvairaus amžiaus vaikams. Atradote puikų pasiūlymą, tačiau Jūsų mažiesiems piratams desperatiškai trūksta laivo vairo ar laipiojimo akmenų laivo bortui? Išpildykite šią savo nuotykių ieškotojų svajonę! Nes kiekvienas Wickey karstykles vaikams galima nebrangiai papildyti spalvingais vaikų žaidimų aikštelės priedais. Taip patenkinami individualūs buriuotojų žaidimo poreikiai. Reguliariai grįžkite ir įsitikinkite, kad nepraleidote jokio sandorio!

Medinės sūpynės ir smėlio dėžės

Visi vaikai mėgsta žaisti lauke. Nusimauname kojines nuo kojų ir įbedame kojų pirštus į purų auksinį smėlį. Statykite įspūdingas smėlio pilis ir supkitės ant vaikiškų sūpynių aukštai ore. Savo internetinėje parduotuvėje siūlome ne tik vaikų žaidimų aikšteles, bet ir puikias smėlio dėžes bei sūpynes mažomis kainomis. Wickey smėlio dėžės gali būti įvairių variantų: kvadratinė smėlio dėžė arba smėlio dėžė-laivas Jūsų jūreiviams. Pasirinkite dydį pagal sodo erdvę arba nuotykių ieškotojų skaičių. Be to, užsisakykite pigias pigias sūpynes iš medžio internetu ir savo sode vaikams sukurkite tikrą žaidimų rojų. Spustelėkite mūsų Wickey išpardavimą ir niekada nepraleiskite mūsų sūpynių bei smėlio dėžių reklamos.

Vaikiškos lovos 200x90 cm: pirkite pigiai ir surinkite patys

Kai mažieji tyrinėtojai išsidūksta lauke vaikų žaidimų aikštelėje su čiuožykla ir sūpynėmis, prieš miegą jie jau būna gerokai pavargę. Kad vaikai su nekantrumu lauktų miego, „Wickey“ greta nuotykių kupinos žaidimų įrangos siūlo ir svajingas vaikiškas lovas. Žaismingos detalės paverčia aukštą lovą vaikų kambaryje jaukia geros savijautos oaze. Tvirta natūrali mediena yra saugus pagrindas Jūsų vaikų svajonėms. Mūsų „Wickey“ vaikiškos lovos yra 200x90 cm dydžio. Parduotuvėje taip pat rasite atitinkamą čiužinį. Jūsų vaikui patiks kiekvieną rytą leistis nuo vaikiškos lovos su čiuožykle. Siekdami užtikrinti, kad kiekvieno vaiko noras įsigyti žaidimų lovą būtų išpildytas, Wickey išpardavime reguliariai siūlome pigių vaikiškų lovų. Mūsų asortimentas – nuo dangiškų viengulių lovų iš natūralaus medžio iki aukštų lovų ir nebrangių dviaukščių lovų, garantuojančių saldžius sapnus. Pasirinkite tinkamą fantazijų pasaulį, kad net mažiausia atžala jaustųsi kaip savo pasakų miške. Leiskitės į paieškas su mažaisiais detektyvais ir sutaupykite naudodamiesi mūsų vaikiškų lovų pasiūlymais. Naršykite dabar ir užsisakykite tiesiogiai!

Mūsų patarimas: tapkite Wickey gerbėjais mūsų socialinės žiniasklaidos puslapiuose bei pirmieji gaukite informacijos apie naujus gaminius ir puikius pasiūlymus. Reguliariai peržiūrėkite Facebook ir Instagram bei ieškokite įkvėpimo.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right