• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Top 10

minus-circle plus-circle Ar reikėtų įtvirtinti žaidimų aikštelę žemėje?

Nors jūsų žaidimų aikštelė atrodo stabiliai ir saugiai: siekiant užtikrinti jūsų vaikų saugumą, rekomenduojame įtvirtinti kiekvieną žaidimų aikštelę žemėje. Tokiu būdu bokšto ar supynių stabilumas dar padidėja! Visi inkarai pritvirtinami prie kopėčių ir, priklausomai nuo inkarų tipo, iš išorės nematomi. Apibendrinant, rekomenduojame kiekvieną kopėčią, kuris siekia žemę, įtvirtinti. Kopėtėles ir kabinimosi sienas taip pat reikėtų pritvirtinti bent dviem inkarais. SlideLock sliūžui rekomenduojame mūsų sliūžo inkarus. Daugiau informacijos rasite atitinkamoje produkto aprašyme.

Patarimas:Mūsų kampiniai inkarai puikiai tinka kiekvienam bokštui.

minus-circle plus-circle Kaip montuojama pagrindo konstrukcija ir įtvirtinami inkarai betonuojant?

Vykdant inkarų betonavimą ar pagrindo konstrukcijos montavimą, elkitės taip:

  • 1. Surinkite pagrindo konstrukciją ir pastatykite ją galutinėje vietoje. Atkreipkite dėmesį į saugos atstumus pagal montavimo instrukcijas.
  • 2. Ženkite vietas aplink kopėčias, kuriose pagrindo konstrukcija turėtų stovėti. Perkelkite konstrukciją taip, kad visos skylės būtų lengvai iškastomos. Pastaba: Skylės turėtų būti maždaug 70 cm gylio ir apie 30 cm skersmens.
  • 3. Tvirtinkite inkarus prie kopėčių iš vidaus.
  • 4. Vėl pastatykite pagrindo konstrukciją galutinėje vietoje.
  • 5. Žaidimų bokštas turi stovėti horizontaliai. Tam naudokite akmenis arba medines klinas.
  • 6. Užpildykite paruošto betono skyles iki maždaug 60 cm. Įsitikinkite, kad betonu padengti tik inkarai, o kopėčiai lieka laisvi.
  • 7. Kai betonas džiūsta, likusią vietą užpildykite augaline žeme.

Įsitikinkite, kad į betoną įdėdami jūsų žaidimų aikštelės nešančieji kopėčiai liečiasi su žeme. Teisingai įtvirtinant žaidimų bokštą, jis bus stabilus ir sumažins galimas pavojingas vietas. Be to, tai apsaugos varžtas nuo ankstyvo korozijos pažeidimo.

 

minus-circle plus-circle Ar man reikia pagrindo plano žaidimų bokštui pastatyti?

Pagrindo planas nėra būtinas, nes žaidimų aikštelė visiškai pastatoma ir tik tuomet įtvirtinama galutinėje vietoje betonuojant. Daugiau informacijos apie pagrindo konstrukcijos montavimą rasite toliau esančiame klausime: "Kaip montuojama pagrindo konstrukcija ir įtvirtinami inkarai betonuojant?".

minus-circle plus-circle Ar reikia iš anksto gręžti skyles varžtams?

Po to, kai jūsų žaidimų aikštelės mediena išdžiūsta, rekomenduojame iš anksto gręžti skyles prieš įsukant varžtus. Tai sumažins plyšimo riziką. Be to, tai užkirs kelią varžtų lydinio pažeidimui ir ankstyvam korozijos susidarymui.

minus-circle plus-circle Kur galiu rasti montavimo instrukciją savo „Wickey“ žaidimų aikštelės įrenginiui?

Montavimo instrukciją gausite kartu su jūsų užsakymu pridėtame varžtų maišelyje. Jei netyčia jos nėra, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimą per mūsų kontaktinę formą Mes greitai jums ją atsiųsime.

minus-circle plus-circle Ar žaidimų aikštelę galima surinkti kitaip nei nurodyta instrukcijoje?

Jūsų žaidžiančių vaikų saugumas ir jų gerovė yra svarbiausi jums kaip tėvams ir mums. Todėl rekomenduojame mūsų žaidimų aikštelių surinkimą vykdyti pagal mūsų montavimo instrukciją. Nors daugelis mūsų žaidimų aikštelių yra sukurti taip, kad juos būtų galima surinkti atvirkščiai, tačiau laikantis montavimo instrukcijos išvengiama pavojingų situacijų.

minus-circle plus-circle Kokią medieną naudoja „Wickey“?

Impregnuota „Wickey“ pušies arba eglės mediena gaunama ją auginant natūraliai ir tvariai ir pasižymi ypatingu patvarumu lauke. Tai suteikia mūsų gaminiams tvirtą pagrindą, užtikrinantį smagų ir saugų žaidimą.

minus-circle plus-circle Kaip ir kada galiu jus pasiekti?

Galite su mumis susisiekti per kontaktinę formą uarba telefonu.

Skambinkite mums nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00h iki 12:00h šiuo numeriu: +370 5 235 1700

Atkreipkite dėmesį į mūsų darbo laiką telefonu

Klientų aptarnavimas anglų ir vokiečių kalbomis.

minus-circle plus-circle Ar krovinio pervežimo įmonės vairuotojas man padės pernešti Wickey žaidimų įrangą į mano sklypą?

Deja, dėl organizacinių priežasčių tai neįmanoma. Pristatymas yra iki šaligatvio - tada jums reikės pasirūpinti toliau.

minus-circle plus-circle Ką daryti, jei noriu grąžinti prekę?

Jei tai yra grąžinama prekė, kartu su Jumis suderinsime paėmimo datą ekspeditoriui ir padengsime visas grąžinimo išlaidas. Jei tai yra mažesnės siuntos, prašytume jas grąžinti asmeniškai pasirinktam siuntų pristatymo paslaugų teikėjui.

Patarimas: visada rinkitės tą patį siuntų pristatymo paslaugų teikėją, kuris buvo atsakingas už Jūsų prekių pristatymą. Paprastai tai pigiausias variantas.

Norėdami atšaukti užsakymą, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Tai galima padaryti per kontaktinę formą, telefonu arba el. paštu. Jei siunčiate mums el. laišką, nurodykite savo el. pašto adresą ir užsakymo numerį. Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba kuo greičiau su jumis susisieks ir aptars, kaip elgtis toliau.

Loading...

Palyginimai Prekės

chevron-right