• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Žaidimų įranga viešosioms žaidimų aikštelėms

Šeimos labai vertina viešąsias žaidimų aikšteles – jose vaikai gali žaisti ir šėlti iki soties, taip pat susirasti naujų draugų. Nesvarbu, ar stovyklavietėje, ar vaikų darželyje, ar tiesiog parke: ten, kur lauke yra žaidimų įranga, šeimos su mažais vaikais jaučiasi ypač patogiai. Viešai naudojama vaikų žaidimų įranga sukurta pagal ES standartą EN 1176, todėl ji yra ideali žaidimų aikštelės įranga. „Wickey“ siūlo platų sertifikuotos medinės žaidimų įrangos asortimentą. Mūsų vaikų žaidimų aikštelės ir sūpynės yra atsparios oro sąlygoms, vandalizmui ir gali atlaikyti bet kokį vaikų antplūdį, kad ir koks didelis jis būtų. Jei planuojate žaidimų aikštelę ir norite įsigyti profesionalią žaidimų aikštelės įrangą, „Wickey“ internetinė parduotuvė yra tinkama vieta.

Pasirinkite savo žaidimų konstrukcijai tinkamą modelį ir užsisakykite tiesiai iš žaidimų įrangos gamintojo.

Jei savo žaidimų aikštelėje rasite „Wickey“ žaidimų įrangą, ji sužavės Jus medžio masyvu ir įmantriu dizainu. Mes siūlome labai gerą aukštos kokybės gaminio kainos ir kokybės santykį. Padidinkite savo viešbučio ar restorano patrauklumą naudodami viešąsias sūpynes arba vaikų žaidimų aikštelę su čiuožykla. Nesvarbu, ar žaidimų įranga būtų pastatyta vaikų darželyje, parke, ar mokyklos kieme, išradingas dizainas idealiai tinka vaikų kūrybiškumui skatinti. Žaidimų aikštelė suteikia tėvams galimybę atsipalaiduoti, o mažieji žaismingai lavina savo įgūdžius laipiodami ir supdamiesi bei susiranda naujų draugų.

„Wickey PRO“ vaikų žaidimų aikštelės pagal EN 1176

Mūsų „Wickey PRO“ vaikų žaidimų aikštelės buvo specialiai sukurtos taip, kad atitiktų viešosios žaidimų aikštelių įrangos reikalavimus. Mūsų medinė žaidimų įranga yra 100 % modulinė, kad galėtumėte individualiai suprojektuoti savąją. Tvirti mediniai stulpai užtikrina saugų žaidimą didelėms vaikų grupėms. Sniegas, lietus ar saulė – PRO laipiojimo bokštai nepaklūsta jokioms oro sąlygoms. Dar vienas privalumas: žaidimų aikštelės įrangą užsakote tiesiai iš gamintojo. Jei nusprendėte įsigyti PRO vaikų žaidimų aikštelę, pradžiuginsite ir vaikus, ir tėvus.

Mokyklos kiemui, restoranui, viešbučiui ar bendruomenei tinkamos komercinės žaidimų aikštelių įrangos ieškokite čia: žaidimų namelis ant polių idealiai tinka pradinės mokyklos ar vaikų darželio žaidimų aikštelei, nes dėl 100 cm aukščio platformos net ir mažesni vaikai vikriais žingsneliais užlipa į viršų. Jei norite įsigyti universalią žaidimų įrangą mokyklos ar didesnės stovyklavietės žaidimų aikštelei, optimalus pasirinkimas – stabilios karstyklės vaikams arba vaikų žaidimų aikštelė. Didelės vaikų žaidimų aikštelės su keliais bokštais, balansiniais tilteliais ir smėlio dėžėmis suteikia daug erdvės didelėms vaikų grupėms ir puikiai tinka nuolatiniam naudojimui. „Wickey“ rasite viešam naudojimui skirtus atskiras vaikų žaidimų aikšteles su čiuožyklomis ir integruota smėlio dėže.

Beveik visas PRO vaikų žaidimų aikšteles galima įsigyti su sūpynių rėmu arba be jo. Nors „G-Force“ modeliai su sūpynėmis suteikia daugiau džiaugsmo supantis, pagrindiniai modeliai užima mažiau vietos. Taip žaidimų įranga gali paskatinti ne tik mažylius, bet ir vyresnius vaikus, kad lipdami ir žaisdami jie išlaisvintų savo kūrybiškumą. Papildykite savo PRO karstykles vaikams sertifikuotais priedais, tokiais kaip čiuožykla arba ugniagesių strypas, ir Jūsų žaidimų aikštelė turės viską, ko trokšta vaiko širdis.

Sūpynės viešosioms erdvėms

Sūpynės – puiki pramoga kiekvienam vaikui! Tvirtos „Wickey“ medinės sūpynės idealiai tinka vaikų darželių žaidimų įrangai arba puikiai papildo bendrą žaidimų aikštelę. Sumontuokite specialiai viešajam naudojimui skirtą ir pagal ES standartą EN 1176 sertifikuotą sūpynių sėdynę kūdikiams arba tvirtas tinklines sūpynes, ant kurių kartu gali suptis keli vaikai. Taip visi vaikai galės patirti puikių nuotykių Jūsų viešojoje žaidimų aikštelėje. Išsirinkę mėgstamą sūpynių sėdynę, montavimui prireiks atitinkamų sūpynių kablių. Pas mus rasite didelį sūpynių kablių pasirinkimą saugiam tvirtinimui ir puikių sūpynių priedų! Žinoma, mūsų „Wickey“ internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti medinių sūpynių savo žaidimų aikštelei.

Priedai viešų žaidimų aikštelių įrangai

Pirkdami žaidimų įrangą vaikų žaidimų aikštelei, neabejotinai ieškote ir tinkamų priedų. Be sertifikuotų sūpynių ir čiuožyklų,„Wickey“ internetinėje parduotuvėje rasite karštai cinkuotų sūpynių kablių, skirtų greitai ir saugiai pritvirtinti prie sūpynių skersinio. Kad lauko žaidimų įrangą būtų galima patikimai įtvirtinti grunte, siūlome itin didelius kampinius inkarus, išbandytus pagal ES standartą EN 1176. Be to, vaikų žaidimų įrangą galite papildyti viešajam naudojimui sertifikuotais priedais. Nesvarbu, ar tai būtų rankenos, laipiojimo laikikliai, ar sūpuoklės–gyvūnai: Jūsų vaikų žaidimų aikštelė taps dar patrauklesnė mažiems ir dideliems su „Wickey“ medine žaidimų įranga, skirta viešosioms erdvėms.

FAQ

  • Kiek kainuoja vieša vaikų žaidimų aikštelė?

    Viešų vaikų žaidimų aikštelių kainos labai skiriasi ir priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip, pvz., dydis, įrengti prietaisai ir priežiūra.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right