• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų
 

Todėl „Wickey“

Kas gali būti geriau už spindinčias vaikų akis? Jau daugelį metų mūsų misija – suteikti Jūsų mažyliams nepamirštamą vaikystę, kupiną nesibaigiančių nuotykių. Atsiremkite, kol Jūsų vaikai išgyvens ypatingų akimirkų su draugais.

4 argumentai, kurie įtikina

„Wickey“ yra už tokius dalykus, kaip:

  • Didžiausias saugumas
  • Vokietijoje suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės
  • Ilgametė patirtis
  • Pagalba klientui

Čia norėtume išsamiai paaiškinti, ką tiksliai tai reiškia.

Didžiausias saugumas

Rūpesčių nekeliančios pramogos

Be abejo, Jūsų vaikų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas. Todėl daug dėmesio skiriame aukščiausiai gaminių kokybei ir saugiai konstrukcijai. Turite kitų klausimų dėl mūsų vaikų žaidimų aikštelių saugumo? Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba mielai patars Jums asmeniškai.

Nauja: „Wickey“ kokybės ženklas

Mūsų ženklas žymi aukščiausią kokybę ir didžiausią saugumą. Nuo šiol kiekviena originali „Wickey“ vaikų žaidimų aikštelė turi mūsų kokybės ženklą.

Vokietijoje suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės

10 metų garantija¹

Daugiausia dėmesio skiriame kokybei ir tai garantuojame: visi mūsų naudojami mediniai elementai apdorojami ir gaminami Vokietijoje. Savo aukštos kokybės medinei žaidimų įrangai suteikiame 10 metų garantiją¹. Kad būtų užtikrinta ne tik mūsų garantija, bet ir žaidimų įranga būtų patikimai pritvirtinta prie žemės, kartu reikėtų užsakyti mūsų antžeminius inkarus.

Slėgiu impregnuotas medžio masyvas

Impregnavimas slėgiu, apsaugantis nuo aplinkos poveikio, ne tik prailgina žaidimų įrangos eksploatavimo trukmę ir suteikia daug džiaugsmo žaidžiant. Be to, mūsų žaidimų įrangą ypač lengva prižiūrėti, nes jos nereikia papildomai dažyti – taip pat tausojama mūsų aplinka.

Patirtis dominuoja

Prieš daugelį metų mūsų pirmoji žaidimų aikštelė atsidūrė sode ir džiugino tiek vaikus, tiek tėvus – kaip ir dabar. NNuolat tobulindami savo žaidimų aikštelių įrangą, kartu su klientais jau ne vieną kartą siekiame aukščiausio tikslo – klientų pasitenkinimo.

Visi sužavėti

Nesvarbu, ar tai būtų vaikų žaidimų aikštelė, ar sūpynės, skirtos privačiam, ar viešam naudojimui: ypač didžiuojamės galėdami savo gaminiais įkvėpti milijonus patenkintų klientų iš visos Europos. Kiekviena šeima mūsų gausiame asortimente ras puikią medinę žaidimų įrangą.

Daugiau nei milijonas patenkintų klientų!

Pagalba klientui

Esame čia dėl Jūsų

Turite klausimų arba Jums reikia pagalbos? Mes nepaliksime Jūsų vienų. Nes „Wickey“ asmeniniai ir moderniausi skaitmeniniai pagalbininkai gali padėti patarimais ir veiksmais. Patarsime, kaip išsirinkti tinkamą vaikų žaidimų aikštelę, padėsime sumontuoti ir atsakysime į visus kitus Jums rūpimus klausimus.

Pagalbos karštoji linija

Į tobulą vaikų žaidimų aikštelę

Remdamiesi mūsų asmeniniais ir individualiais patarimais, raskite idealią vaikų žaidimų aikštelę savo sodui.

„Bilt“ programėlė

Skaitmeninė 3D instrukcija

Sutaupykite 30 % laiko, reikalingo vaikų žaidimų aikštelei surinkti, nes mūsų naujoviškos išsamios instrukcijos pateikiamos Jūsų išmaniajame telefone.

Mokymasis iš ekspertų

Montavimo vaizdo įrašas

Išsamioje vaizdo instrukcijoje mūsų specialistai parodo, kaip surinkti vaikų žaidimų aikštelę atliekant 10 paprastų veiksmų.

Pagalba per pokalbį internetu

Greiti atsakymai

Kad galėtumėte mums užduoti visus Jus dominančius klausimus, su mumis taip pat galite susisiekti asmeniškai per pokalbį internetu. Mūsų kvalifikuota komanda Jums mielai padės.

Įsitikinote?

Raskite dabar savo svajonių vaikų žaidimų aikštelę!

Į vaikų žaidimų aikšteles!
Loading...

Palyginimai Prekės

chevron-right