• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Populiarios kategorijos

Laiptinė su slydimo ir sūpynių įrenginiu

Klaidžiojimo įrenginys su slydimo ir sūpynių įrenginiu tavo sode - tai priverčia vaikų širdis plakti greičiau! Wickey klaidžiojimo įrenginys arba laiptinė siūlo daug įvairių žaidimo galimybių ir motorinių įgūdžių treniravimą. Taip pat, kaip įvairūs yra tavo vaikų pomėgiai, taip įvairūs yra ir mūsų pasiūlymai klaidžiojimo įrenginiams sode. Priešingai nei metaliniai klaidžiojimo įrenginiai, mediniai klaidžiojimo įrenginiai gali būti pritaikyti pagal tavo pageidavimus ir plėtojami. Pavyzdžiui, žaidimo galimybės gali būti praplėstos papildomais laipiojimo akmenimis arba gimnastikos lazda. Mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai rasite laiptinę, kuri geriausiai tinka tau, tavo vaikams ir tavo sodui.

Aukščiausios kokybės tvarūs mediniai klaidžiojimo įrenginiai

Mūsų medinių klaidžiojimo įrenginių išskirtinumas yra daugybė įvairių funkcijų, kurias siūlo laiptinės. Į komplektą įeina laipiojimo tinklai, laipiojimo sienos, virvės kopėčios ir daug daugiau, kurie užbaigia žaidimo patirtį. Nuo kompaktiškų modelių iki klaidžiojimo įrenginių su sūpynėmis - kiekvienam sodui ir biudžetui yra tinkamas žaidimo įrenginys. Be mūsų bokštų dizaino, svarbiausia yra tavo vaikų saugumas. Kaip ir visi mūsų lauko produktai, mūsų vaikų klaidžiojimo įrenginiai pagaminti iš kokybiško medžio ir atsparūs vėjui bei orams. Stabilūs stulpai ir sijos išlaiko net didesnę apkrovą, todėl artėjantis vaikų gimtadienis su Wickey klaidžiojimo įrenginiu garantuotai bus sėkmingas! Ypač medžių laipiojimas kelia daug rizikų, todėl vaikų žaidimo bokštas yra geriausias pasirinkimas, jei nori palaikyti ir skatinti vaikų sportinę aistrą. Mes užtikriname aukščiausią kokybę, atidžiai stebėdami mūsų gamybą ir bendradarbiaudami tik su atrinktais tiekėjais. Žinoma, gamybos metu taip pat galvojame apie aplinką. Mūsų laiptinėms naudojame eglės ir pušies medieną iš Rytų ir Vidurio Europos, kuri gaunama iš tvarios miškininkystės.

Didelis klaidžiojimo įrenginių pasirinkimas sodui

Ar tai būtų klaidžiojimo įrenginys su slydimo įrenginiu ar lizdo sūpynės - mes, Wickey, vertiname mūsų klientų individualius pageidavimus. Todėl mes kuriame savo produktus taip, kad juos būtų galima lengvai plėsti ir derinti su kitais lauko žaidimų įrenginiais. Pavyzdžiui, klaidžiojimo įrenginys kartu su sūpynių komplektu gali būti puiki galimybė tavo asmeniniam žaidimų aikštelės sukūrimui. Leiskis į mūsų kūrybinių žaidimų idėjų įkvėpimą ir atrask mūsų inovatyvius laiptinių bokštus su aikštelėmis aukščiais 120 cm ir 150 cm. Vaikai iš visų amžiaus grupių mėgausis mūsų klaidžiojimo įrenginiais sodui, nes kai kurie iššūkiai reikalauja įgūdžių ir sugebėjimų. Jei nori įsigyti klaidžiojimo įrenginį, Wickey yra teisingas pasirinkimas. Mūsų aukštos kokybės žaidimų įrenginiai lydės tavo vaikus daugelį metų ir suteiks jiems daug džiaugsmo. Be žaidimo ir linksmybių, norime savo produktais taip pat skatinti vaikų vikrumą ir motoriką bei pažadinti kiekviename vaike sporto žvaigždę!

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right