Sutaupykite mūsų SPRING SALE

Populiarios kategorijos

Kilimėliai nuo kritimo ir inkarai privačioms ir viešosioms žaidimų aikštelėms

Svarbiausias Wickey prioritetas – Jūsų vaiko saugumas. Todėl vaikų žaidimų aikštelę arba sūpynes svarbu ir būtina tinkamai įtvirtinti. Tik tinkamai pritvirtintos karstyklės stovi stabiliai ir saugiai. Todėl rekomenduojame pritvirtinti Jūsų karstykles apsauginiais inkarais . Mūsų Wickey internetinėje parduotuvėje rasite tinkamus inkarus visų rūšių karstyklėms ir sūpynėms. Taip pat galite užsisakyti apsaugos nuo kritimo plokščių arba kilimėlių nuo kritimo mažomis kainomis privačioms ir viešosioms žaidimų aikštelėms.

Inkarai – saugus vaikų žaidimų aikštelės montavimas

Norėdami sumontuoti žaidimų įrangą, užsisakykite sūpynių, vaikų žaidimų aikštelių, skersinių ir laipiojimo sienelių inkarus tiesiogiai iš Wickey. Galite rinktis klasikinius antžeminius, kampinius ir pagrindo inkarus. Kokie saugos inkarai tinka Jūsų žaidimų įrangai, priklauso ir nuo stulpelių tipo, ir nuo Jūsų sodo dirvožemio sąlygų.

Populiariausias Wickey modelis yra kampinis inkaras, dar vadinamas stulpo inkaru. Šie karštai cinkuoti inkarai betonui įtvirtinti yra ypač stabilūs. Jie tinka visoms vaikų žaidimų aikštelėms, sūpynėms ir laipiojimo rėmams su integruota smėlio dėže arba žaidimų nameliui ant polių. Inkarai tvirtinami medinių stulpų vidinėje pusėje. Šiuos itin atsparius atmosferos poveikiui kampinius inkarus galima naudoti įvairių dydžių stulpams.

Patarimas: montuodami vaikų žaidimų aikštelę arba sūpynių rėmą įsitikinkite, kad antžeminiai ir kampiniai inkarai yra įbetonuoti į sodo dirvą. Betonui reikia šiek tiek laiko, kad jis išdžiūtų ir išlaikytų apkrovą.

Pagrindo inkarus su varžtais labai lengva sumontuoti, jie idealiai tinka nuožulnioms kopėčioms ir laipiojimo sienelėms. Įrengti galima greitai: tiesiog įsukite jį į žemę numatytoje vietoje, pritvirtinkite prie stulpo ir tvirtinimo inkarai bus sumontuoti.

Antžeminis inkaras SimpleLock, skirtas įbetonuoti sode, labai gerai tinka Jūsų vaikų žaidimų aikštelei tvirtinti. Visų pirma, nuožulnias sūpynių rėmo sijas galima be vargo pritvirtinti apsauginiais inkarais. Dėl tvirtinimo elementų vidinėje stulpų pusėje inkaras yra nematomas. Dėl specialios konstrukcijos ir karštai cinkuotų plokštelių stabiliai tvirtinama visomis kryptimis. Spustelėkite atskirus inkarus ir sužinokite daugiau.

Papildomas vaikų žaidimo aikštelės ar sūpynių tvirtinimo variantas yra stulpo laikiklis, įkalamas stulpo pagrindas arba tiesiog stulpo pagrindas.

Minkštas nusileidimas ant kilimėlių nuo kritimo

Didžiausius nuotykius Jūsų vaikas patirs su Wickey žaidimų įranga. Kad vaikai galėtų saugiai lipti ant karstyklių iš viršaus į apačią ir suptis ant sūpynių, rekomenduojame naudoti kilimėlius nuo kritimo. Dėl to yra minimali rizika susižaloti. Aplink žaidimų zoną su sūpynėmis, čiuožyklomis ir laipiojimo sienelėmis paklokite žaidimų aikštelėms skirtus guminius kilimėlius. Kilimėlius nuo kritimo galima įsigyti skirtingų spalvų ir storių.

Pasirinkite medinę vaikų žaidimo aikštelę su Jūsų vaikams tinkamo aukščio platforma. Mūsų karstykles galėsite įsigyti nuo 90 cm iki 210 cm aukščio. Rinkitės pagal vaikų amžių ir poreikius bei sodo sąlygas. Kilimėlius nuo kritimo galite rinktis nuo 2,5 cm iki 4,5 cm storio. Wickey internetinėje parduotuvėje taip pat rasite guminius kilimėlius su tvirtinimo kaiščiais, kurie neleidžia kilimėliams pasislinkti.

Sertifikuoti inkarai ir kilimėliai nuo kritimo viešosioms žaidimų aikštelėms

Visų pirma,viešosios žaidimų aikštelės turi atlaikyti ypač intensyvų naudojimą ir didelį vaikų antplūdį. Čia labai svarbu gerai įtvirtinti. Mūsų GIANT serijos viešųjų vaikų žaidimų aikštelių kampiniai inkarai yra karštai cinkuoti ir itin dideli. Papildomą vaikų apsaugą užtikrina kilimėliai nuo kritimo. Wickey internetinėje parduotuvėje rasite žaidimų aikštelę. Visi vaikai saugiai laipioja, supasi ir mankštinasi ant Wickey žaidimų įrangos!

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right