Sutaupykite mūsų SPRING SALE

Wickey karstyklės

Kiekvienas vaikas mėgsta laipioti ir sportuoti. Naudodami platų Wickey laipiojimo priedų ir puikių gimnastikos reikmenų asortimentą, galite pasistatyti vaikų žaidimų aikštelę ir surenkamas sūpynes sūpynes ar net išplėsti savo įdomią žaidimų aikštelę. Pramogos ir sportas vaikams yra neatsiejami dalykai, o su tinkamais lauko priedais sodą galima paversti įdomia sporto aikštele po atviru dangumi.

Aktyviems vaikams patiks siekti naujų rekordų laipiojant karstyklėmis vaikams su laipiojimo laikikliais ir demonstruoti savo naujausius triukus ant vaikų žaidimų aikštelės su čiuožykla . Wickey siūlo nebrangius laipiojimo ir gimnastikos priedus kiekvienam skoniui. Juos galite plėsti ir keisti pagal vaiko norus ir gebėjimus. Taip galite pasistatyti surenkamas karstykles!

Laipiojimas ugniagesių nusileidimo stulpu, virvinėmis kopėčiomis ir laipiojimo laikikliais

Nesvarbu, ar tai būtų olimpinis sportininkas, ar drąsus ugniagesys, ar laukinė amazonė – kiekviename vaike slypi mažas didvyris. O didvyriai turi treniruotis, kad būtų pasirengę visiems nuotykiams. Nieko negali būti paprasčiau! Wickey internetinėje parduotuvėje rasite spalvingų laipiojimo laikiklių, laipiojimo virvių ir virvinių kopėčių, su kuriomis Jūsų mažieji nuotykių ieškotojai galės užlipti į didelį aukštį. Wickey virvinės kopėčios yra skirtingų sudėtingumo lygių. Galima įsigyti įvairių spalvų ir formų laipiojimo laikiklių. Užlipęs į bokštą, herojus iš viršaus pamato daugiau iššūkių ant žemės: sūpynės vėl laisvos! Ugniagesių nusileidimo stulpu vėl greitai nusileidžiama žemyn. Įvairius Wickey laipiojimo variantus labai lengva sumontuoti ant karstyklių.

Gimnastika sode su skersiniais, trapecija ir gimnastikos žiedais

Kiekvienas gali tiesiog suptis! Su Wickey įdomiomis trapecijos formos sūpynėmis arba mediniais gimnastikos žiedais Jūsų sūpynių rėmas arba vaikų žaidimų aikštele virs tikru cirko ringu! Naudojant iš metalo pagamintą gimnastikos skersinį ir sportinės gimnastikos žiedus, gimnastika sode tikrai smagi. Jūsų vaikams patiks demonstruoti naujausius triukus ant trapecijos ar gimnastikos skersinio. Vaikų žaidimų aikštelę lengva išplėsti individualiais gimnastikos priedais, pavyzdžiui, medine trapecija. Wickey internetinėje parduotuvėje rasite visus laikiklius, kurių reikia gimnastikos žiedams, skersiniams ir laipiojimo tinklams pritvirtinti kaip pratęsimą. Mūsų minkšti guminiai kilimėliai užtikrina papildomą saugumą mažiesiems sportininkams.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right