• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Disney Liūtas Karalius Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Disney Liūtas Karalius Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Mūsų naujausias presuotų rinkinys siūlo paprastą sprendimą, kaip paversti jūsų vaikų žaidimų aikštelę į jaudinantį žaidimų plotą "Liūtų karaliaus" stiliuje.

... rodyti daugiau
Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 08/07/24 - 12/07/24
Šis gaminys bus siunčiamas siuntų tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

Disney Liūtas Karalius Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Apie Disney Liūtas Karalius Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Ar tavo vaikai mėgsta "Disney‘s Liūtų Karalius" ir laukia nuotykių su Simba, Timon ir Pumbaa? Tada mūsų naujausias presuotų rinkinys siūlo paprastą sprendimą, kaip paversti jūsų vaikų žaidimų aikštelę į jaudinantį žaidimų aikštelę Disnėjaus stiliaus. Dekoracijų elementai su mėgstamais personažais ir išsamiais, savaną primenančiais detalėmis, lengvai iškirpami ir tvirtinami prie vaikų žaidimų aikštelės. Naudodami dekoratyvinę girliandą ar įtraukiantį kauliukų žaidimą, galite lengvai pakeisti vaikų žaidimų aikštelės išvaizdą.

Patarimas: Mūsų presuotų rinkinys tinka ne tik lauko erdvei. Atnešk stebuklą ir į vidaus erdvę, pakeisdama elementus pagal savo norus. Pavyzdžiui, pavertk girliandą į žavingą dekoratyvinį elementą vaikų kambariui arba į akį traukiantį akcentą kitai gimtadienio šventei.

SVARBU: Šis presuotų rinkinys tinka šioms vaikų žaidimų aikštelėms iš mūsų "Flyer" serijos:

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU627003

Pristatymo apimtis

  • Oro sąlygoms atsparus dengtas PVC tentas 650 g/m²
  • Dvipusės lipnios juostelės
  • Virvė
  • Visi reikalingi varžtai ir poveržlės
  • Išsami montavimo instrukcija, kad būtų lengva surinkti

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...