• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Disney Ledo Šalis Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Disney Ledo Šalis Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Mūsų naujas presuotų rinkinys suteikia tau paprastą galimybę paversti tavo vaikų žaidimų aikštelę į nuostabų Disnėjaus fantazijos karalystę.

... rodyti daugiau
Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 08/07/24 - 12/07/24
Šis gaminys bus siunčiamas siuntų tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

Disney Ledo Šalis Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Apie Disney Ledo Šalis Flyer presuotų rinkinys iš Wickey

Ar tavo vaikai visiškai sužavėti "Disney Ledo Šalis" ir negali gauti pakankamai iš Elsos nuotykių? Tada mūsų naujas presuotų rinkinys siūlo tau paprastą būdą paversti tavo vaikų žaidimų aikštelę į nuostabią Disnėjaus fantazijos karalystę. Presuotas yra spausdintas su tavo vaikų mylimiausiais personažais ir smulkiais detalėmis iš Arendelės magiško pasaulio. Nesvarbu, ar tai būtų girlianda, ar įtraukiantis kauliukų žaidimas su Olafu - atskirus elementus gali lengvai iškirpti, pritvirtinti prie savo vaikų žaidimų aikštelės ir suteikti jai visiškai naują išvaizdą.

Patarimas: Mūsų presuotų rinkinys tinka ne tik lauko erdvei. Atnešk stebuklą ir į vidaus erdvę, pakeisdama elementus pagal savo norus. Pavyzdžiui, pavertk girliandą į žavingą dekoratyvinį elementą vaikų kambariui arba į akį traukiantį akcentą kitai gimtadienio šventei.

SVARBU: Šis presuotų rinkinys tinka šioms vaikų žaidimų aikštelėms iš mūsų "Flyer" serijos:

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU627000

Pristatymo apimtis

  • Oro sąlygoms atsparus dengtas PVC tentas 650 g/m²
  • Dvipusės lipnios juostelės
  • Virvė
  • Visi reikalingi varžtai ir poveržlės
  • Išsami montavimo instrukcija, kad būtų lengva surinkti

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...