Wickey – Create your own adventure!

Kas gali būti geriau už spindinčias vaikų akis? Todėl mūsų misija – priversti vaikų širdis plakti greičiau. Naudodami aukštos kokybės karstykles, žaidimų namelius, sūpynes ir smėlio dėžes iš medžio, taip pat žaismingus elementus, vaizduotę žadinančią nuotykių žaidimų aikštelę perkelsime tiesiai į Jūsų vaiko namus!

Devintojo dešimtmečio pradžioje generalinis direktorius Guido Goyen pardavė pirmąją specialiai sukurtą vaikų žaidimų aikštelę. Iš pradžių šios vaikų žaidimų aikštelės buvo platinamos per prekybos vietas. Devintojo dešimtmečio pabaigoje pradėjus veikti internetui, jis nusprendė savarankiškai platinti vaikų žaidimo aikšteles internete. Pardavimas internetu buvo išties sėkmingas. 2009 m. buvo įkurta bendrovė „Wickey“, o vaikų žaidimų aikštelės buvo parduodamos su to paties pavadinimo prekės ženklu. Nuo to laiko nuolat augame, platiname visas vaikų žaidimų aikšteles internetu visoje Europoje, o pastaraisiais metais išplėtėme savo asortimentą ir įtraukėme vaikiškas lovas.

Šiandien turime daug kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų, kurie vadovaujasi įmonės šūkiu. Mūsų 120 darbuotojų dirba šiuose skyriuose: rinkodaros, IT, produktų kūrimo ir grafinio dizaino, finansų ir žmogiškųjų išteklių, logistikos, gamybos ir pirkimų bei klientų aptarnavimo skyriuose.

Kas yra mūsų klientai?

Ar žinojote, kad „Wickey“ vaikų žaidimų aikštelės jau įrengtos daugiau kaip 500 000 sodų visoje Europoje? Remdamiesi nuolat augančia patirtimi, siūlome ne tik privačiam naudojimui skirtas vaikų žaidimų aikšteles, bet ir viešajam sektoriui skirtą žaidimų įrangą, išbandytą pagal standartą EN1176. Todėl mūsų vaikų žaidimų aikšteles taip pat galite rasti vaikų darželiuose ar viešose žaidimų aikštelėse.

Aptarnavimas ir draugiškumas – svarbiausia

Mūsų klientų aptarnavimo tarnyba maloniai ir kompetentingai padės Jums atsakyti į rūpimus klausimus. Mums svarbus draugiškas patarimas ir geras aptarnavimas. Turėdami daugiau nei 1 milijoną klientų visoje Europoje, esame vieni didžiausių gamintojų vaikų žaidimų aikštelių sektoriuje ir siūlome mūsų patirtimi grindžiamus kompetentingus patarimus, gerą aptarnavimą ir aukštos kokybės gaminius.

Kokybė, saugumas ir pasitikėjimas

Savo žaidimų įrangai mes naudojame tik aukštos kokybės gaminius ir stebime, kad mediena būtų geriausios kokybės. Nes Jūsų vaikų saugumas mums yra svarbiausias prioritetas.

  • Gamyba Vokietijoje
  • Stabili ir ilgaamžė konstrukcija
  • Nuobliuotas ir nusklembtas medžio masyvas
  • Aukštos kokybės Premium kokybės gaminys, kuriam nereikia techninės priežiūros
  • Specialūs dviejų dalių apsauginiai gaubteliai
  • Patikrinta sauga ir kokybė
  • Kontroliuojama gamyba
  • Masyvūs parapetai