• Made in Germany
 • 10 metų garantija¹
 • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
 • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Populiarios kategorijos

Individualus žaidimų įrangos komplektavimas

Ar norėtumėte unikalios žaidimų įrangos , kuri būtų tiksliai pritaikyta Jūsų vaiko pageidavimams ir gebėjimams? Naudodami Wickey sodo žaidimų įrangos priedus, galite susikurti bet kokį sodo žaidimų įrenginį pagal savo asmenines idėjas. Nesvarbu, ar tai būtų spalvingi vaikų žaidimų aikštelės priedai, ar saugūs kilimėliai nuo kritimo – bei Wickey rasite viską, ko reikia vaikų žaidimų aikštelei, žaidimų nameliui ar sūpynių rėmai. Mūsų platus žaidimų aikštelių priedų pasirinkimas suteikia daug erdvės kūrybiškumui ir individualumui. Dažnai užtenka mažų detalių, kad mažiesiems būtų sukurtas visiškai naujas žaidimų ir nuotykių pasaulis. Paverskite savo idėjas realybe naudodami nebrangius Wickey priedus!

Praktiški vaikų žaidimų aikštelių ir žaidimų namelių priedai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ne tik spalvingų vaikų žaidimų aikštelių priedų, bet ir praktiškų priedų žaidimų nameliams, sūpynėms arba kitai žaidimų įrangai. Vaikų žaidimų aikštelės rankenos, kilimėliai nuo kritimo ir inkarai užtikrina saugumą žaidimo metu, o agroplėvelė nuo piktžolių apsaugo Jūsų smėlio dėžę nuo šaknų. Mūsų didelis vaikų žaidimų aikštelių priedų pasirinkimas išpildo visus norus!

Vaikų žaidimų aikštelės išplėtimas ir montavimas

Yra daugybė galimybių išplėsti ir pertvarkyti vaikų žaidimų aikštelę. Puikus vaikų žaidimų aikštelės papildomas elementas yra, pavyzdžiui, laipiojimo sienelė arba laipiojimo tinklas. Kartu su spalvingais laipiojimo akmenimis aistringi alpinistai lieka visiškai patenkinti. Wickey nepraleidžia net sūpynių profesionalai! Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didžiulį klasikinių sūpynių sėdynių, sūpynių sėdynių kūdikiams , tinklinių ir daugybės kitų sūpynių pasirinkimą. Nesvarbu, ar tai būtų sūpynių priedai, vaikų žaidimų aikštelės varpas, ar vaikų žaidimų aikštelės vairas – jei norite įsigyti vaikų žaidimų aikštelių priedų už mažą kainą, Wickey yra tinkama vieta Jums! Atraskite platų Wickey vaikų žaidimų aikštelės priedų asortimentą ir beveik begalinį papildymų pasaulį.

FAQ

 • Ar man reikia papildomų priedų vaikų žaidimų aikštelei?

  Būna įvairiausių priedų vaikų žaidimų aikštelei, kurie priklauso nuo žaidimų įrangos tipo, konkrečių vaikų poreikių ir interesų. Priedai gali būti, pvz., laipiojimo virvės, laipiojimo sienelės, trapecijos, gimnastikos žiedai, virvinės kopėčios, įvairios sūpynių sėdynės ir t. t.

 • Ar sodo žaidimų aikštelei yra priedų?

  Taip, yra priedų vaikų žaidimų aikštelei, kurią galima sumontuoti sode. Daug šių priedų yra skirti montuoti lauke ir yra pagaminti iš tvirtų, oro sąlygoms atsparių medžiagų.

 • Kokių priedų man reikia mano vaikų žaidimų aikštelei?

  Priedai, kurių tau reikia tavo žaidimų aikštelei, priklauso nuo žaidimų įrangos tipo, tavo vaikų amžiaus ir pomėgių. Apskritai paprasti priedai, tokie kaip sūpynės ir čiuožyklos, būna pritaikyti praktiškai bet kokiai žaidimų įrangai. Jei tavo vaikams patinka laipioti, galbūt nebloga alternatyva yra laipiojimo sienelė arba laipiojimo virvė. Renkantis priedus svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų, siekiant užtikrinti, kad jie bus suderinami su žaidimų įranga ir juos bus galima saugiai naudoti.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right