• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Populiarios kategorijos

Su Wickey pakeliamu nameliu sužavėti vaikus

Jei nori savo vaikams suteikti didelio džiaugsmo su pakeliamu nameliu, Wickey yra tinkama vieta. Nuo jaukaus pakeliamo namelio su smėlio dėže iki sportiško pakeliamo namelio su sūpynėmis ir slydimo įrenginiu – čia, Wickey, mes vertiname mūsų klientų individualius norus. Taip pakeliamas namelis sode gali būti pritaikytas prie mažųjų nuotykių ieškotojų poreikių, o mūsų žaidimo įrenginiai kuriami taip, kad juos būtų lengva plėsti. Kai žaidimų namelis ant pakojų jau pastatytas, jį lengva derinti su kitais sodo žaidimų įrenginiais. Pakeliamo namelio „pasidaryk pats“ projektas tikrai suteiks šeimai daug linksmybių. Atsižvelgiant į vaikų pomėgius, priedai gali būti lengvai pritaikomi. Tiesiog pridėjus šiek tiek spalvos, žaidimų namelis ant pakojų tampa tikru unikatu – kūrybiškumui ribų nėra. Labai paprastai pakeliamas namelis sode virsta paplūdimio oaze ar džiunglių slėptuve. Papildomas medžio dažymas nėra būtinas, nes jis jau apsaugotas nuo vėjo ir oro naudojant ketaus impregnavimą. Su aukštos kokybės sūpynėmis, vaikų žaidimų nameliu ant pakojų, smėlio dėže ar žaidimų bokštu su žaismingais dizainais norime sukurti šeimoms vaizdingą nuotykių žaidimų aikštelę tiesiai jų sode. Kai mūsų pakeliamieji nameliai vaikus pradeda žavėti, mūsų užduotis yra įvykdyta!

Pakeliamas namelis su slydimo įrenginiu ir sūpynėmis sodui

Wickey pakeliamas namelis su slydimo įrenginiu ir sūpynėmis yra idealus vieta, kurioje galima patirti daug įdomių nuotykių. Savo sode vaikai gali leisti laisvę savo kūrybiškumui ir sukurti savo asmeninę pasakų šalį. Ant pakeliamo namelio su laipiojimo siena mažieji alpinistai gali užkopti į aukščiausius kalnus. Pakeliamas namelis su smėlio dėže suteikia daug vietos paslėptiems lobiams ar smėlio pyragams kepti. Wickey rasite platų pakeliamų namelių pasirinkimą vaikams – tiek pat įvairus, kiek ir jų pomėgiai. Kiekvienam vaikui ir tinkamas kiekvieno sodo dydžiui, čia rasite kažką. Atitinkamai galite pasirinkti tarp pakeliamo namelio su aukščiausiais 150 cm ar 120 cm podiumais. Pakeliamas namelis su sūpynėmis ir slydimo įrenginiu yra tobulas viskas į vieną rinkinys naujiems nuotykiams su draugais ir broliais ar seserimis. Siekiant suteikti vaikams didžiausią saugumą, mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kritimo apsaugos kilimėlius, kurie gali būti klojami po žaidimų nameliu ant pakojų. Su įvairiais sūpynių sėdynėmis, laipiojimo kopėčiomis ir kitu įdomiu žaidimų bokšto priedų asortimentu žaidimų malonumas tikrai nesibaigs. Jei norite įsigyti pakeliamą namelį, Wickey tikrai rasite tai, ko ieškote.

Pakeliamas namelis savo rankomis – paprasta!

Pakeliamo namelio statyba gali būti įveikta kiekvieno su šiek tiek pagalbos. Mes tiekiame paprastas surinkimo instrukcijas tiesiai su produktu. Kad žaidimų bokšto montavimas būtų kuo paprastesnis, sukūrėme išsamų montavimo vaizdo įrašą, kuriame pateikiamos naudingos patarimų, gudrybių ir rekomendacijų, kaip optimizuoti statybą. Kai būtinas įrankis paruoštas, „Pakeliamo namelio savo rankomis“ projektas gali prasidėti. Kadangi mūsų pakeliamų namelių mediena yra impregnuota slėgiu, ją galima nedelsiant naudoti be papildomo dažymo. Planuokite atsakingai, kur sode įrengsite pakeliamą namelį, kad būtų išvengta statybos kliūčių, pavyzdžiui, šaknų, kurios gali sulėtinti pakeliamo namelio su slydimo įrenginiu ir smėlio dėže įrengimą.

Mūsų patarimas: statant pakeliamą namelį, vaikų saugumas visada yra pirmoje vietoje. Norint stabiliai pastatyti pakeliamą namelį su slydimo įrenginiu ir smėlio dėže, Wickey internetinėje parduotuvėje drasite būtiną grunto tvirtinimą ir piktžolių audinį, apsaugantį nuo kenkėjų.

Tinkami priedai vaikų pakeliamam nameliui

Jeigu norite įsigyti vaikų pakeliamą namelį, negalima pamiršti atitinkamų priedų. Atsižvelgiant į vaikų amžių ir pomėgius, galite lengvai pritaikyti pakeliamą namelį sode su individualiais priedais. Kaip būtų su laipiojimo akmens rinkiniu, kad gražintumėte pakeliamą namelį su laipiojimo siena? Arba paprasčiausiai pakeiskite sūpynių sėdynę į laipiojimo kopėčias ar kūdikių sūpynę. Ne tik dėl žaidimo malonumo, bet ir vaikų saugumo yra pasirūpinta: su kritimo apsaugos kilimėliais visada užtikrinamas švelnus nusileidimas – nepriklausomai nuo to, ar pasirinkote pakeliamą namelį su 150 ar 120 cm aukščio podiumu. Mūsų Wickey parduotuvėje tikrai rasite platų asortimentą, kuris leis jums užsisakyti priedus pakeliamam nameliui už prieinamą kainą.

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Palyginimai Prekės

chevron-right