• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Laipiojimo tinklas Wickey Smart Net

Laipiojimo tinklas Wickey Smart Net

Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 29/08/24 - 02/09/24
Šį gaminį išsiųs ekspeditorius, o pristatymas bus nemokamas. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

Laipiojimo tinklas su konstrukcija „Wickey Smart Net“

Po ilgo kelio per džiunglę, džiunglės tyrėjai nusprendžia trumpam sustoti prie krioklio. Šviežiai nuimtos bananos ir skani mango - puiki stiprybė, prieš vėl užsidėdami kuprą ir tęsdami savo ekspediciją. Po kelių metrų tyrėjai sustoja, nes priešais juos ištiesia milžiniškas lianas tinklelis. Ar džiunglių ekspertams pavyks įveikti tinklą, kol saulė nenusileis?

Tie, kurie mėgsta kopti, ir net naujokai koptiems, visiškai pasitenkina su laisvai stovinčiu kliūčių tinkleliu „Wickey Smart Net“. Kompaktiška kliūčių konstrukcija taip pat tinka mažiems sodams ir dėl savo 7x7 cm storio stulpų yra labai stabilus. Per metus kliūčių tinklelis gali būti papildomas ir išplėstas su papildomais žaidimais. Wickey - Create your own adventure!

Pastaba: Kliūčių tinklelis turi būti įbetonuotas su pridedamais tvirtinimo elementais.

Sužinokite čia, kas Wickey daro tokį ypatingą.

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU621089
DxŠxV92x7x240 cm

Svarbi informacija apie produktą

Optimalus pritaikymas

Kadangi mediena, kaip natūralus produktas, džiūdama ar sugerdama drėgmę keičia savo tūrį, kai kuriuos medinius elementus reikėtų gręžti patiems, kad būtų užtikrintas tikslumas ir stabilumas.

Dėmesio

Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams.
Skirta naudoti tik namų ūkyje ir tik tiesiogiai prižiūrint suaugusiesiems.
Nurodyti matmenys ir spalvos gali šiek tiek skirtis.

¹ Skelbiama garantija galioja visoms medinėms dalims. Daugiau informacijos apie garantijos taikymo sritį ir pretenzijų pareiškimo būdus rasite mūsų garantinėse taisyklėse.

highlight

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...