• Made in Germany
  • 10 metų garantija¹
  • Nemokamas pristatymas nuo 50,00 €
  • Daugiau nei 1 milijonas patenkintų klientų

Wickey Muddey Play Purvo Virtuvė

Wickey Muddey Play Purvo Virtuvė

Mūsų Wickey Muddey Play Purvo Virtuvė kviečia vaikus būti kūrybingiems lauke ir siūlo jiems begalines galimybes žaisti purvu ir eksperimentuoti su smėliu bei vandeniu.

... rodyti daugiau
Įskaitant. 21% PVM.
Nemokamas pristatymas
Pristatymo laikas: apie 24/07/24 - 30/07/24
Šis gaminys bus siunčiamas siuntų tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad nurodyta pristatymo data reiškia šiandieninį mokėjimo gavimą ir apima vidinį užsakymo apdorojimą bei siuntimą iki pristatymo klientui. Atskirais atvejais pristatymo laikas gali skirtis.

Wickey Muddey Play vaikų žaidimų virtuvė

Mūsų Wickey Muddey Play Purvo Virtuvė kviečia vaikus būti kūrybingiems lauke ir siūlo jiems begalines galimybes žaisti purvu ir eksperimentuoti su smėliu bei vandeniu. Tai idealus vaikų žaidimų aikštelės papildymas, kurį galima lengvai tvirtinti tarp dviejų stulpų. Pagaminta iš tvirto plastiko ir atsparios medienos, Purvo Virtuvė siūlo interaktyvias funkcijas, tokias kaip sukiojami mygtukai, kriauklė ir vandens čiaupas, užtikrinant ilgalaikį žaidimų džiaugsmą lauke.

Produkto informacija

  • Veikiantis vandens čiaupas, nuimamas lengvam pripildymui (talpa 1,8 litro)
  • Purvo baseinas su dangčiu, viryklės dizaino (talpa 10 litrų)
  • Laikiklis su nuimamu kibiru ir kabliu
  • 3 viryklės mygtukai
  • Įskaitant visas reikalingas varžtas

Atkreipkite dėmesį:
Mūsų Purvo Virtuvė derinama su dauguma mūsų Smart ir Flyer serijos bokštų.

Purvo Virtuvę galite gauti arba spalvingai spausdinta su visiškai paruošta iš anksto spausdinta brezente. Arba galite pasirinkti spalvotą brezentą su papildoma balta lipnia plėvele, kurią galite pjaustyti ir formuoti patys.

Purvo virtuvę galima tvirtinti prie vaikų žaidimų aikštelės bokšto tarp dviejų 80 cm atstumu esančių stulpų, pvz., po platforma arba jos išorėje, tačiau ne sūpynių pritvirtinimo srityje.

Produkto detalės

info
Nurodyti matmenys gali nežymiai skirtis.
Productdetails
SKU832362_k
DxŠxV80x28x62 cm

#wickeyadventure

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patenkintų klientų iš visos Europos ir susikurkite savo mažą rojų arba pasidalykite savo "Wickey" rojumi su kitais naudodami "Instagram" grotažymę #wickeyadventure.

Loading...